Privātuma politika

Ievads

Sīkdatņu izmantošanas politikā (Politika) ir aprakstīts kā SIA “Vapify”, reģistrācijas numurs 40203419720, (Vapify, mēs) uzturētajā mājaslapā vapify.lv (Mājaslapa) tiek izmantotas sīkdatnes.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora atmiņu Mājaslapas apmeklēšanas laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes mājaslapu vai uz citu mājaslapu, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā Mājaslapas atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties Jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Sīkdatnes apkopo tādu informāciju kā Jūsu izmantotā interneta tīkla servera adrese, domēna vārds, izmantotā pārlūkprogramma, IP adrese, izvēlētie uzstādījumi, veiktās darbības Mājaslapā.

Kādas sīkdatnes izmanto Vapify?

Mēs izmantojam trīs kategoriju sīkdatnes:

1. nepieciešamās sīkdatnes

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina Mājaslapas pareizu funkcionēšanu un tās drošību, tādēļ tās tiek iespējotas pēc noklusējuma un no to lietošanas nevar atteikties. Nepieciešamās sīkdatnes ļauj Jums piekļūt dažādām Mājaslapas daļām. Šīs sīkdatnes tiek saglabātas Jūsu ierīcē Mājaslapas apmeklējuma un pārlūkošanas laikā vai noteiktā laika periodā. Tās tiek iestatītas, reaģējot uz Jūsu darbībām, kas ir uzskatāmas par pakalpojuma pieprasīšanu, piemēram, privātuma preferenču iestatīšana, pierakstīšanās vai veidlapu aizpildīšana.

2. analītiskās sīkdatnes

Analītiskās sīkdatnes ļauj uzskaitīt apmeklējumu skaitu un avotus, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot Mājaslapas darbību. Tās mums palīdz saprast, kuras lapas ir visiecienītākās un kuras tiek izmantotas visretāk, kā arī to, kā apmeklētāji pārvietojas Mājaslapā. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, Jūsu apmeklējums netiks iekļauts mūsu statistikā, bet vienlaikus neierobežos Jūsu darbības Mājaslapā.

3. mārketinga sīkdatnes

Mārketinga jeb mērķauditorijas atlases sīkdatnes tiek izmantotas, lai identificētu Jums vēlamo saturu un sniegtu Jums vispiemērotāko informāciju par Vapify produktiem un pakalpojumiem, uzlabotu mūsu satura pielāgošanu un paplašinātu Jūsu darbību Mājaslapā. Šīs sīkdatnes var tikt izmantotas mūsu reklāmas kampaņu vajadzībām trešo pušu tīmekļa vietnēs. Ja Jūs piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, mēs varam saņemt arī informāciju par mūsu uzticamo partneru tīmekļa vietnēm, kurās Jūs esat reaģējuši uz mūsu reklāmām. Ja atteiksieties no šo sīkdatņu izmantošanas, jums tiks piedāvātas vispārīgas un nepersonalizētas reklāmas.

Kādas trešo pušu sīkdatnes izmanto Vapify?

Mājaslapā tiek izmantota uzņēmuma „Google Inc” programma „Google Analytics”, kura izmanto teksta sīkdatnes, kas tiek glabātas Jūsu datorā un ļauj analizēt to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu. Šo sīkdatņu radītā informācija par to, kā izmantojat šo interneta lapu, tiek nosūtīta uz „Google” serveri ASV un tur saglabāta. Jūsu IP adrese, pielietojot IP-anonimizāciju, tiek saīsināta Eiropas Savienības vai Eiropas ekonomiskās zonas teritorijā.

„Google” izmanto šo informāciju, lai izvērtētu to, kā izmantojat attiecīgo interneta lapu, lai interneta lapu uzturētājiem sagatavotu ziņojumus par aktivitātēm attiecīgajās interneta lapās un sniegtu citus ar interneta lapu un interneta izmantošanu saistītus pakalpojumus. “Google” nekādā gadījumā nesaistīs šeit saņemto IP adresi ar jebkuru citu informāciju, kura ir “Google” rīcībā. Tāpat „Google” nepieciešamības gadījumā šo informāciju sniedz trešajām personām, ja tas ir likumā noteikts vai ja trešās personas uzņēmuma „Google” uzdevumā veic šo datu apstrādi. Papildus atteikuma iespējai Jūs varat tikt izslēgts no Google Analytics veiktās informācijas vākšanas, lejuplādējot un aktivizējot Google Analytics pārlūkprogrammas opciju.

Lejupielādēt šeit: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Kā sniegt vai atsaukt piekrišanu sīkdatņu izmantošanai?

Jūs varat sniegt piekrišanu analītisko un/vai mārketinga sīkdatņu izmantošanai. Tā kā nepieciešamās sīkdatnes nodrošina Mājaslapas darbību, Jūsu piekrišana to iespējošanai nav nepieciešama.

Jūs varat piekrist visām sīkdatņu kategorijām vai tikai kādai no tām. Piekrītot kādai sīkdatņu kategorijai, Jūs sniedzat piekrišanu visām šajā kategorijā ietilpstošajām sīkdatnēm (skatiet detalizētu sīkdatņu sarakstu šeit).

Sniegt vai atsaukt savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai Jūs varat šeit.

Izmaiņas Politikā

Politika laiku pa laikam var tikt mainīta. Jaunākā Politikas versija, kas ir publicēta Mājaslapā, aizstāj visas iepriekšējās Politikas versijas.

Ja Jums ir kādi jautājumi par Politiku vai Jūsu personas datu apstrādi, lūdzu, rakstiet uz adresi [email protected]